| calubalan a întrebat:

Va porni SUA un nou razboi (in Coreea de Nord)? Vor gasi din nou scuza/motivul perfect(a) pentru o noua "cucerire"? Ce pozitie va adopta China? http://twurl.nl/rgavsg

2 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

SUA, avangarda libertatii, se vede depasita cultural de Asia, si ca Montoya depasit de Schumacher, incearca sa loveasca din spate. Probabil ca pana la urma le vor iesi comploturile si de data asta, dar ideia e ca s-au cam facut de rasul lumii chicken

| SEAL a răspuns:

Coreea de n e o tara care poate fi rasa de pe pamant intr-o zi, cel mult 2