| Crissiks12 a întrebat:

Va rog din tot sufletul să răspundeți!
Salut, am nevoie de ajutorul vostru, de vreo 4 săptămâni au în vacanță și stau într-o cartier foarte apropiat de Londra si in seara asta am ieșit la o plimbare si cum treceam pe strada se iau niste băieți de mine din cauza că am intrat într-un van ceea ce nu s-a întâmplat, au mai zis si ca m-au filmat, eu am 15 ani și e prima dată când vin într-o țară străină și fără părinții mei, și am întrebat persoana la care stau cine sunt acele persoane și mi-au zis că sunt niște țigani de Londra care primesc ajutor social, și că în fiecare seară fumează marijuana și că se i-a mereu de persoana la care stau.
Dar acum întrebarea e cum se pedepsește fumatul de marijuana aici, că fumează mereu?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

N-ai treabă cu ei și nici teamă de ei. Tu cheamă poliția de fiecare dată când apar astfel de incidente.
Dacă este posibil, ocolește zona aceea. Noi trebuie să avem grijă mai mult de sănătatea și viața noastră decât de a căuta să ne scoatem dreptatea înaintea nebunilor.