| FrumoasaYO a întrebat:

Va rog mult spune-ti mi mie tot ce trebuie sa fac pentru buletinu de 18 ani! urgent multumesc.fundita.kiss

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie de cartea de identitate veche, certificatul de nastere (original si copie), actul cu care faci face dovada spatiului de locuit (original si copie), chitanta de 7 lei reprezentand contravaloarea cartii de identitate si timbru fiscal de 1 leu. La SPCLEP vei completa si o cerere pentru preschimbarea cartii de identitate. Numai bine!

| Roxana121 a răspuns:

Ai nevoie de certificatu tau de nastere original sh banii atit. funda primesc? big grin