| TheOne19 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o casa de avocatura din Iasi.As dori sa fie una de succes pentru ca am nevoie neaparat intr-un proces cu firma.De asemenea, va rog sa-mi spuneti daca sunteti din Iasi ce parere aveti despre doamna avocat Fluturel Silvia-Mihaela.Va multumesc!

1 răspuns:
| jaber a răspuns:

Sunt multi avocati in Iasi specialisti in acest domeniu. Eu, de cate ori am avut nevoie, am apelat la Avocat Trinca Roxana care face minuni si are preturi omenesti. 0740141476.
Succes!