| Theguitarist2001 a întrebat:

Va salut, eu as vrea de ziua mea un scuter de 49 dar treaba e ca am 13 ani, dar vreau sa-l conduc pe drmuri publice nu prea populate(pe la tara), nu ma criticati ca poate nu imi dau seama. Cum imi conving parintii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca doresti ca un parinte sa fie condamnat penal.
Asteapta sa faci 16 ani si sa obtii permis de conducere.

| Theguitarist2001 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc ca mi ai spus ce e bine pentru mine si parintii mei seara frumoasa!

| ZappyTV01 a răspuns (pentru Theguitarist2001):

Haha pare amuzant ca pari nascut in 2001 (:

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copilasii de 13 anisori au voie numai biciclete si triciclete, nu scutere!

Trebuie sa ai 16 ani si sa ai permis de motor si sa poti sofa un scuter de 49.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce vrei tu sa faci este îmi fracțiune pentru care ar putea fi condamnați penal părinții tăi...

| Benji1848 a răspuns:

Esti mic, acum descoperi lucruri noi si o sa dai in obsesii in obsesii, nu te grăbii si lasa i pe ai tai parinti sa decida pentru tine, inca nu ai o varsta la care sa ai certitudinea si sa stii ce e bine si rau. In plus tine minte de la mine ca am foarte multi prieteni dusi din cauza accidentelor de motocicleta. VITEZA OMOARA!