| EllyCA a întrebat:

Va uitati la fenomene stranii pe discovery? nu credeti ca exagereaza?

Răspuns Câştigător
| Cappuccinooo a răspuns:

Buna.
Da,si eu ma uit.Nu stiu daca exagereaza sau nu, dar nu mi se par atat de inspaimantatoare.La inceputul emisiunii probabil ca ai vazut cand spune ca intamplarile sunt insipirate din fapte reale.Acum depinde si de tine.
Sper ca te-am ajutat kiss.Pa, pa.

12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai exagereaza pentru audienta, ele sunt inspirate din fapte reale dar le mai infloresc si ei sa para mai infricosatoare

| Narcis2007 a răspuns:

Exagereaza...ca trebuie sa faca si ei audienta

| adutzadragutza a răspuns:

Sunt cam infricosatoare dar cel mai infricosator e ca spun : Sunt inspirate din fapte realea :-s

| PikaRawrr a răspuns:

Exagereaza mult.

| Madaliinaaa a răspuns:

Am vazut ca la inceputul emisiunii arata ca intamplarile de acolo sunt inspirate din viata reala.Parerea mea e ca exagereaza la unele episoadestraight faceDar daca sunt din viata reala...straight face

| danaalexa a răspuns:

Bene.alea-s regizatelaughing. Toate is la fel:o familia proaspata se muta intr-o casa veche unde au loc un sir de evenimente dubioase, cheama preot/mediu lucrurile se linistesc dupa care o iau mai tare razna si ei se muta.Deja m=-am plictisitrolling on the floorCum foc sa nu exagereze? Ma mir ca exista fraieri care cred ca is dupa caz realrolling on the floor.ca si episodu cu bebelusul terminator b-)

| WyvernSky a răspuns:

Doamne ba da ma uit si nici numai vreau e in seara asta la ora 10 si arata spiritele doamne cum fac acololaughing buhuuuulaughing mama si se duc in nu stiu ce casa dupa aia mi-e imi era frica sa ma duc la baie singuralaughing
BUHUUUUUUlaughing)

| andreea171998 a răspuns:

Ba da. unele chiar sunt exagerate rau de tot.de copii mici.

| EllyCA explică:

Scuzati categoria

| b3Rb3cU a răspuns:

Nu mai m-am uitat ca mi-a fost fricalaughinglaughing

| IceCube a răspuns:

M-am uitat, nu ma mai uit dar exagereaza clar

| Raluka123 a răspuns:

NU mie nu mi se pare ca exagereaza e char mai mult funny!laughing)