| anonim_4396 a întrebat:

Vad multi "inteligenti" care dau niste raspunsuri cu multe perle inteligente
la unele intrebari sa zic mai copilaresti, pe spatele acestui subiect vreau sa va, vad parerile in contextul intrebarii mele :
TPU ar trebui sa fie plin numai de intrebari serioase, triste, de ingrijorare, in concluzie fara intrebari cu ghicite, amuzante, mai copilaresti, chiar stupide din punctul unora de vedere, fara pic de ironie sau pur si simplu curiozitate despre unele lucruri?

12 răspunsuri:
| cristi 25 a răspuns:

Si una si alta, e tot felul de intrebari si raspunsuri, unii inteleg ca tine, unii ca mine, si sunt si altii care nu inteleg nimic dar se afla si ei pe aici, dare e buni si aia ca ne mai inveseleste si pe noi sau cine stie ce perle ne mai zic care nu are niciun fel de legatura cu intrebarea.

| saymoon a răspuns:

Ai dreptate intr-adevar, unele intrebari sunt penibile rau si prostesti, dat pana la urma comunitatea TPU. are dreptul toata lumea voie sa si puna diverse intrebari, asa ca noi astia care suntem impotriva acelor intrebari, nu putem face absolut nimic.Nu stiu cat ti am putut fi de folos... oricum pa pa

| cosima11 a răspuns:

Sincer nu imi place ce se intampla in ultia vreme pe TPU. e invadat de intrebari puse de copii u varsta de 10-13 ani.intrebarile acelea chiar nu ar trebui acceptate.in fine. ar trebui sa se ia atitudinewinking

| sensesDelight a răspuns:

TPU este un site creat de fapt pentru a da ajutor și a primi și tu la rândul tău. Dacă ai o nelămurire urgentă spre exemplu și nu ai timp să cauți, postezi întrebarea pe acest site și văd că primești răspunsuri urgent, pentru ca apoi evident să se ceară marea fundiță de la care se iau toți de cap și mor de ciudă. ^_^ Anyway, aici după cum vezi și tu se postează întrebări interesante, întrebări despre familie, relații, maturitate etc. Că mai vine și unu de neam prost cu o întrebare stupidă e treaba lui. După cum văd eu ori i se dă "spam" la întrebare, ori e înjurat la răspunsuri. laughing Eu nu mă bag în fazele de genul, mi se par copilărești. I'm here to help. ^.^

| MadQueen a răspuns:

Fiecare cu a lui. uni intreaba din curiozitate, unii de ingrijorare unii ca asa le vine sa intreabe, unii ca nu au ce face.
Aici poti pune intrebari asa ca fiecare pune ce vrea.
It's freeee >_< laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

TPU nu traieste decat din intrebari agramate si stupide. Cum apare una pe care micutele minti imbarligate n-o inteleg, respectivele minti profita de functia de raportare si, harsti! o taie fuguta.
Din pacate, site-ul e din ce in ce mai plin de agramati; oamenii cu adevarat inteligenti si care ar putea da raspunsuri documentate au disparut incet-incet. Si asta, pentru ca adminii au scapat total din mana fraiele lucrurilor.
Chiar si intrebarea ta e formulata atat de imbarligat si cu atatea virgule puse cel putin la intamplare, incat e destul de greu de inteles. Dar, stai linistit: intrebarea ta o sa ramana aici pentru ca te incadrezi in target.

| LiaLiuta a răspuns:

Unul din multele lucruri pe care nu il inteleg la unii utilizatori de pe TPU. este acela ca nu stiu de Google - search si pun intrebari pe site...

| Psihiatra a răspuns:

Mda...afara ploualaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer in virgulele pe care eu le-am pus nu vad nici-o problema care sa duca la ideea de imbarligare, prima virgula o vad mai aiurea dar a2 a3 a4 a5a le vad puse chiar corect deoarece in propozitie este vorba de o enumerare a unor caractere ale intrebarilor iar la "va, vad" nu am vrut sa pun "va vad" una dupa alta fiindca cum se aude vavavava pana mic vavavad nu? ma rog eu zic ca in mare intrebarea a fost ediatata destul de corect tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei un astfel de site! du-te pe avocatnet, acolo e seriozitate

| JelLy_3370 a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza ce fel de inmtrebare este. poate sa fie una si fara rost, ce nu are ce cauta aici, nu am vazut nicaieri scyynd ce fel de intrebary se pot spunebig grin

| kidi a răspuns:

Ai dreptate, dar parerea mea este ca cei care pun intrebari de genul stupide sa nu poata fi publicate!