| Pamanteanul a întrebat:

Voi câte case aveți și ce munciți?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

3 proprietati 2 de la fiecare parinte in parte si 1 care imi apartine. Serviciul meu are conexiuni cu economia britanica. Foarte bine platit

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să pun la socoteală și căsuțele cățeilor din curtea mea?

| gabicoo a răspuns:

Am 7 case în Sibiu dar momentan stau pe gratis în Cotroceni!
Ce muncesc? Nici eu nu știu bine! Trăiesc din închirierea caselor din Sibiu și din drepturile de autor = acum câțiva ani am scris o carte!
Werner

| suntserios a răspuns (pentru gabicoo):

Bine ca nu ai vila de 7000mp si piscina in Alexandria din salariu de bugetar happy

sau nu ai masina de 150.000 euro cumparata de mama din pensie.

| gabicoo a răspuns (pentru suntserios):

Dragă influencere.
Am da' nu vreau să mă laud! Dar nu la Alexandria! Acolo la voi în sud e calicie mare și mă tem să nu mă fure unii. Du dau nume că te superi!

E grea viața ta de sclav la privată și văd că prestezi și ca troll în timpul liber! Cum și cât te plătesc ăștia că m-aș băga și eu!

| raMLesS a răspuns:

Am 2 apartamente si casa si vreau sa imi mai iau apartamente sa le inchiriez.
Lucrez ca hacker de sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 4 case si un hotel la Park Place, somer de meserie.

| Pamanteanul explică (pentru anonim_4396):

Și din ce bani le-ai cumpărat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pamanteanul):

Nimic special, am dat cu zarul si m-am invartit in cerc

| Pamanteanul explică (pentru anonim_4396):

Johannis mic ce esti

| InAnotherLife a răspuns:

Cu ce te-ar încântă faptul că eu ți-aș spune sau oricare altcineva ți-ar spune cu ce s-ar ocupa și câte case are? Ce importanță ar avea această întrebare într-un context nespecificat?