| marius5600 a întrebat:

Voi vedeti reclama aia la televizor in care vorbeste o doamna despre ROSIA MONTANA si ne spune ca ii este greu si ca nu mai poate si ca ar vrea sa o ajutam noi (cetatenii Romaniei)? Ce parere aveti este o facatura politica de influentare publica sa mai poata face si ei un ban acolo(LA ROSIA MONTANA)?

Răspuns Câştigător
| wallygator a răspuns:

Este ca plangi de mila lor?!
chiar ai putea sa-i crezi, daca ai fii tembel!
facaturi

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Desigur că este o persoană plătita să facă asta. Cu toate că adevarul este la mijloc. Au dreptate si cei care vor de muncă si cei care nu vor sa moară, ei si generaţiile viitoare, otrăviţi cu ceanuri.