| Robo97 a întrebat:

Vom mai primi vreun ban pe abonamentele din anul scolar 2012-2013? Am vazut ca s-a aprobat o lege cu privinta la decontare, dar nu a zis nimic de banii care trebuie sa ii primim de anul trecut.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca da.

| MisFit20 a răspuns:

Vei primi 50% din banii pe care ii dai pe abonamente. Sunt decontate de stat nu de scoala, deci primesti.

| Robo97 explică (pentru MisFit20):

Stiu ca sunt decontate de stat. Ma intereseaza cand vom primii banii pe abonamente?

| MisFit20 a răspuns (pentru Robo97):

Da sunt decontate de stat, nu vin banii din scoala. Si vei primi 50%. Cel putin asa era acum 2 ani cand eram la scoala, si sunt prea zgarciti sa schimbe ceva. Mult noroc.