| NWOtheory a întrebat:

Vouă vă mai arde să munciți pe 2000 3000 4500 când vedeți ce ușor fac unii banii pe tik tok fară să miște un deget și nu le face nimeni nimic? Că mie unul nu. În postarea trecuta am menționat așa zisa tombola pe Tik-Tok unde organizatorii au căștig garantat la fiecare runda și apoi îi trimite în euro și pune la valuta în contul de economii.

Răspuns Câştigător
| ZappyTV01 a răspuns:

Pe mia de vizionari faci intre 2-4 RON
in Romania, iar la ce te-ai referit tu ai foarte mare dreptate!
Plus ca nu prea ma uit dar stiu cat de frustant cand unul munceste enorm de mult pentru 45 de milioane cand altul sta ca prostul si face din donatii la niste sume la care uni doar visam!

| ZappyTV01 a răspuns (pentru ZappyTV01):

Chers!

| Furnicuta000 a răspuns (pentru ZappyTV01):

E cumva Romania in programul beta de zici ca primesti bani pe vizualizari?

| ZappyTV01 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Tiktok Romania are intre 2-4 RON pe mia de vizionari asa este bine se poate mai mult/mai putin mai pui si reclame si esti un boss!

| NWOtheory explică (pentru ZappyTV01):

A pus și la noi chestia asta să fi plătit pentru vizualizări? Înainte nu era. Ăștia rup acum cu vizionările care au canal mare.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai apuca te de tiktok. De ce nu te apuci? Ce te oprește?

| NWOtheory explică (pentru suntserios):

Asta o să fac. Nu mă oprește nimeni.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă e atât de ușor de ce nu organizezi și tu tombole pe TikTok ca să te umpli de bani?

| LisaJulie a răspuns:

Tik Tok iti poate aduce bani intr-adevar dar cel mai mult YouTube-ul! Personal nu as putea sa fiu influnecer, majoritatea sunt cu nasul pe sus