| AlexSalutir a întrebat:

Vreau sa ma recrutez la armata si vreau sa stiu cateva lucruri
Recrutarea se face pe o perioada de timp?
Daca ma implic,pot avea timp liber si pentru cariera mea sportiva?
Vreau sa stiu mai multe lucruri si vreau sa stiu care imi sunt avantajele si dezavantajele avand la mijloc cariera mea, dau funda!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Soldatii/gradatii profesionisti sunt angajati pe perioada determinata. Pentru toate informatiile de care ai nevoie in vederea recrutarii du-te la centrul militar din judetul de domiciliu ( la biroul de informare-recrutare).