| MarisRadu91 a întrebat:

Vreau sa returnez inapoi o crema la farmacie, nu am desfacut-o am cutia la ea tot dar nu mai am bonul, este posibil? happy

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu.returnarea se face numai cu bonul de casa, deoarece s-a inregistrat in casa, si trebuie bonul pentru a anula, a face returul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o sa iti acepte nimeni niciun produs inapoi fara bon

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate returna nici un produs dacă nu ai bonul fiscal ( bonul de casă )!

Toate cele bune.

| BoGdY1107 a răspuns:

Nu numai daca e cum se cade farmacista

| BoGdY1107 a răspuns:

Nu din pacate

| AnonimLol a răspuns:

Nu e posibil sa inapoiezi ceva fara bon fiscal.In caz ca gasesti bonul vezi ca e un termen de inapoiere a obiectelor cumparate...si s-ar putea si asa sa nu ti-l mai ia.Mult noroc happy