| Geanina2000 a întrebat:

Am creat din nou o poveste, cu doua gemene care descopera ca au puteri paranormale, iar cineva le urmareste pentru a le ucide.
Site-ul de mai jos este un intreg "lant" de povesti amatoare, dar eu va las link-ul la povestea mea.
Parerea care este detaliata, si cine ar avea nelamuriri in legatura cu continutul, ii voi raspunde si va fi ales cu funda.
Multumesc :*

http://www.wattpad.com/story/12059875-gemenele-minciunii -fermecatele

Răspuns Câştigător
| poisonedheart a răspuns:

Încearcă să scrii cu diacritice.Nu știu despre tine, dar pe mine mă atrage enorm o poveste când văd că e scrisă cu diacritice. Am și eu cont pe site, e drăguț dacă știi să îi cauți adevăratele bijuterii. Scrii destul de frumos doar că eu nu mă prea pot afirma, nu am citit prea multe povești/cărți de genul fantasy și nu prea știu ce să spun. Ai putea încerca să le mai detaliezi puțin și să corectezi punctuația. Nu sunt nici eu prea bună la scris, însă mi-am spus părerea de cititor. Spor la scris!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Domnișoară 2000,
probabil că acest 2000 ar vrea să ne spună că ai 14 ani.
Mulți înainte!
Dar cu scrierile matale ești de comă.
Ne spui din chiar primul rînd: Dacă ai fi urmărită de un criminal în serie, ai avea avea puterea de a ucide?
Și de aici vine, logic, întrebarea mea: De unde știe personajul urmărit că cel ce-l urmărește e „un criminal în serie"?
Despre rest nu mai vorbesc.
E vo dovadă crasă de agramatism. Magna cum laude.
Ferească Dumnezeu!

| Camytza2003 a răspuns:

Da,e super.Imi place.