| BellaAndreea a întrebat:

Am citit astazi 'Micitul Henric cel bun' de Contesa De Segur. Dar in carte nu dadea toata povestea. Imi puteti da vreun link unde scrie toata povestea? Sunt chiar foarte curioasa sa vad sfarsitul ei! Multumesc indiferent de raspuns!

6 răspunsuri:
| Ayako a răspuns:

Cartofu' meu!

| BellaAndreea explică (pentru Ayako):

Okey, deci sa clarific un lucru aici : pentru ce comentezi daca nu te intereseaza? Ai vazut intrebarea si ti s-a parut una stupida, de ce mai raspunzi? Eu chair credeam ca raspunsul va fi unul care sa ma ajute, dar in fine... Exista si oameni fara minte aici!

| Ayako a răspuns (pentru BellaAndreea):

Era o provocare.Scuze.

| BellaAndreea explică (pentru Ayako):

Nu, scuza-ma tu pe mine! Am fost cam rautacioasa cu raspunsul meu.

| Ayako a răspuns (pentru BellaAndreea):

Nu-i nimic.Si eu as fi fost la fel de suparata ca tine.

| BellaAndreea explică (pentru Ayako):

happy