| Andreea7000 a întrebat:

Maine merg la un casting pentru o trupa de teatru. Îmi puteți spune va rog niște scenarii sau texte pe care as putea sa le interpretez acasa ca sa ma pregătesc mai bine pentru casting?
Din câte am înțeles trebuie sa interpretez pe loc un text dat de jurați. Ce sfaturi ati putea sa imi dați?

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Așa de azi pe mîine?
Fată dragă, ai ceva excremente la creier.
Dacă pui mintea ta la o găină merge găina cu fundul înainte.

| Andreea7000 explică (pentru corolav):

Da draga, imi trebuia de azi pe mâine. Vreo problema? Asa mult te-a afectat ca imi trebuie de pe o zi pe alta? Vaai, imi pare rau. Ah, si mulțumesc pentru compliment, la fel si tu. happy