| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda orice vreti voi, doar va cer o parere http://www.wattpad.com/......mea/page/4

Răspuns Câştigător
| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Buna din nou! Multumesc mult pentru. funda! Se pare ca mi-ai ascultat ponturile si ca nu ai repetat greselile. In continuare am cateva critici, dar si cateva laude.

Consider ca ar trebui as fi mai inventiva. Cartea ta seamana destul de mult cu Violetta. Ma refer la numele personajelor si la unele intamplari. La sfarsit gasesti o lista cu nume potrivite pentru tipul tau de carte.
Ma bucur ca ai renuntat la dialogurile inutile. Acum cartea ta a devenit ceva mai interesanta.
Cartea ta are foarte mult potential, asa ca te sfatuiesc sa ii faci mai multa reclama.
Iti urez mult succes in continuare. Data viitoare cand mai scrii un capitol anunta-ma.
Iata si lista promisa:
http://www.nume-nou-nascuti-semnificatii.com/c/Nume%20spaniole

SUCCES!

| Giulia97Anna explică (pentru ApeleazaLaRaspunsulMeu):

Multumesc pentru sfaturi! Am incercat sa fac sa nu semene cu Violetta.Nici macar nu ma uit la Violetta. Urasc serialul acela.Totusi sunt diferente.Annabella s-a nascut si a crescut in America, e doar pe jumatate spanioloaica. Oricum, o sa mai scriu si al doilea volum happy Si in legatura cu reclama, cum as putea sa fac sa am mai multi vizitatori? Am intrat intr-un grup pe fb "Wattpad Romania"si in alte cateva si am postat link-ul cu povestea mea, dar nu prea a mers.

4 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Sincer, cartea nu e destul de ok. Pui multe puncte de suspensie ceea ce nu e prea ok. 3 ar fi cel mai corect sa pui. Descrierea este foarte buna, dar nu pui corect virgulele si cel mai important e ca nu pui semnele de punctuatie. Eu as spune sa mai astepti, sa stergi cartea pana nu vine un ''istet'' sa te jigneasca, am patit si eu chestia asta. E foarte naspa. Cel mai bine e sa mai citezi alte lucrari bune, si chestii de genul asta.

| Giulia97Anna explică (pentru doreal):

Stiu ca sunt greseli, dar am o colega care se pricepe la chestii de genul si a zis ca dupa ce o scriu pe toata o sa ma ajute sa o scriu asa cum trebuie dupa aceea sa o public.

| doreal a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Ok, atunci e bine.