| Georgik_George_2000 a întrebat:

Buna TpU... daca am medie de admitere 6.33 la ce licee pot intra din jud >GaLati

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti intra, doar acolo unde mai raman locuri libere, dupa inscrierea celor cu medii mari.

| Kiara7 a răspuns:

Liceul Tehnologic Transporturi Cai Ferate - Electromecanica- 6.33
Colegiul Tehnic Aurel Vlaicu - Elextronica automatizari - 6.32
Col. Economic Virgil Madgearu-Turism si alimentatie - 5.86
Col. Tehnic Aurel Vlaicu- Protectia mediului - 5.79
Col. Tehnic Traian Vuia - Electric - 5.51
L. Tehnologic Eremia Grigorescu - Stiinte ale Naturii -5.48
Col. Tehnic Radu Negru - Electronica automatizari - 5.38
Col. Tehnic Paul Dimo - Electric - 5.34
L. Tehnologic De Marina - Mecanica - 5.30
L. Tehno. Anghel Saligny - Filologie - 5.17
Col. Teh. Paul Dimo - Productie media - 4.99
Col. Teh. Radu Negru - Electric - 4.78
L. Tehno. Eremia Grigorescu - Mecanica - 4.54
L. Tehno. Anghel Saligny - Constructii, instalatii si lucrari publice - 4.42
Col. Tehnic Traian Vuia - Mecanica - 4.30
Col. Tehnic Paul Dimo - Electronica automatizari - 4.17
Col. Tehnic De Alimentatie si Turism -Turism si alimentatie - 4.07
Col. De industrie Alimentare Elena Doamna - Industrie alimentara - 3.20