| Maria_Ileana_1999 a întrebat:

Poate sa-mi zica si mie cineva de unde pot sa cumpar carti care au ca baza mister, groaza si v-as ruga sa-mi dati si cateva exemple happy dau funda la cele mai multe carti recomandate :*

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

De unde? pai din librarii, din Diverta... Daca esti din Bucuresti este in Sun Plata, poti sa stai si acolo sa le citesti laughing
Eu am citit :Fantomele ne stiu toate secretele
Vampirii din Moreganville
Jurnalele vampirilor
Interviu cu un vampir
Acum citesc o carte "cantec de craciun"este cu niste fantome dar nu e de groaza laughing

1 răspuns:
| thalyslly a răspuns:

Jo nesbo-snowman