| Aspirator83 a întrebat:

Bună TPU,
Sunt într-o mare dilemă, totodată și într-o criză de timp.
Anul ăsta la simulare a picat poezie, mai precis Riga...
Poate cădea la Bac?
Să cadă oare o scrisoare pierdută, având în vedere alegerile?

Anul trecut a căzut caracterizare de personaj la filo(unde sunt eu) pentru Ion sau Ștefan din ultima noapte.
Pot cădea anul acesta din nou?

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Eu nu inteleg de ce tot pun oamenii intrebari de genul acesta. Se aleg subiectele la intamplare in ziua cu bacul, nu are nimeni de unde sa stie ce pica! Poate pica fix acelasi subiect care ti-a picat la simulare. Poate pica fix acelasi subiect care a picat anul trecut. Poate pica ceva ce n-a mai picat din anii 90 dar inca e in programa. Invata-le pe toate, ca nu mori!

| ioana748 a răspuns:

Ar putea fi toate variantele.
Incearca sa stii cate putin din toate, totusi.
Ai sa te descurci cu siguranță.

| Cipi1212 a răspuns:

Poate cădea orice subiect