| Nandra a întrebat:

Sunt un mare fan al cartilor Fetele Gallagher scrise de Ally Carter si am citit primele 4 volume, dar pe al cincelea nu-l mai gasesc si a aparut in 2012 si a fost in librarii dar sa cumparat repede. Aveti vreo idee unde l-as putea gasi, poate un site sa-l comand sau o librarie. Astept idei...Va multumesc!

2 răspunsuri:
| StarGirl a răspuns:

Buna!
Eu am vazut cartea asta in Auchan.Incearca-ti norocul, poate mai gasesti.
Sper ca te-am ajutat si sper sa o gasesti.

| Alyna19992013 a răspuns:

Buna! Volumul 5 nu a aparut la noi.In 2012 a aparut in America nu in Romania.