| Ðεεα • ♥ a întrebat:

Bună tutuor! Întrebarea mea este următoarea : Am diferite cărţi, dicţionare, I. Creangă, Caragiale, D.O.M, gramatică pentru teste, etc, şi aş dori să le vând, căci nu-mi mai sunt folositoare. Ştiţi cumva vreun site unde aş putea publica anunţ? sau. dacă sunt doritori şi interesaţi. cu toate că nu prea se mai caută cărţi. Mulţumesc, o zi bună!

.- Deea.

1 răspuns:
| ToxicSmile a răspuns:

Buna Deea. Uite aici :
http://kontactr.com
E free, are si cod de securitate CAPTCHA, tot ce vrei.Cred ca iti poate fi de folos.

Fundita?:o3