| anonim_4396 a întrebat:

Ce cărți apar în luna februarie la revista Libertatea pentru femei?

6 răspunsuri:
| xAlvin a răspuns:

Legamantul iubiri, 50 de umbre ale lui grey

| Bitzy a răspuns (pentru xAlvin):

Nu cred.

| xAlvin a răspuns (pentru Bitzy):

Ai sa vezi

| Bitzy a răspuns (pentru xAlvin):

"Legământul iubirii" a apărut deja! Eu vorbeam de luna februarie!
Și cartea "50 de umbre ale lui Grey" nu are o legătura cu Libertatea pentru. femei.

| xAlvin a răspuns (pentru Bitzy):

Eu am spu ce aparuse pe un blog si asa spunea ca apare acum nu stiu

| ValyOppa a răspuns:

Inca nu se stie.Dar urmaresc un blog unde este abordat acest subiect. Daca aflu ceva iti voi lasa aici lista cu cartile :* :*