| JustLOVE_4233 a întrebat:

Ce carte imi recomandati, daca va spun ca vreau o poveste de dragoste, poate cu supernatural(vampiri, fantome...-dar sa nu fie ceva exagerat) ceva care sa ma faca sa nu las cartea din mana.

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Pai, nu sunt prea interesata de supernatural, dar daca vrei o poveste de dragoste iti recomand Scrisoare de dragoste de Mihail Drumes si Elevul Dima dintr-a 7-a de la acelasi autor. mie personal mi-au placut mult. sper ca te-am ajutat:X:*

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jurnalele vampirilor
academia vampirilor
twilight

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Amurg
vampire diaries
academia vampirilor

Răspuns utilizator avertizat
| cezara_8717 a răspuns:

Cartea vietii