| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de cartea The Greatness Mindset a lui Lewis Howes tradusă în română ca Deblocheaza-ti puterea uimitoare a minții tale la editura Bookzone?
Te motiveaza cartea cu adevărat să lupți pentru a reuși și a depăși obstacolele în viață? Te ambiționează? Cine a citit-o îmi poate spune mai multe păreri despre aceasta carte de dezvoltare personala? Merita sa o citesc/incerc? Am nevoie de motivație, curaj și optimism cel mai mult în acest moment în carea aflu acum.

Răspuns Câştigător
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Fa-ti abonament la Blinklist si vei acolo acolo rezumatul al sute de carte motivationale. Cand vei simti ca nivelul de motivatie iti scade, mai dai drumul la o lectura. Sunt lecturi scurte, concentrate pe ideile principale si de mare ajutor!