| Dragosh9988 a întrebat:

Ce trebuie sa fac dupa ce am terminat o carte de scris pe calculator? In final doresc sa o duc la o editura si sa fie publicata.

Răspuns Câştigător
| Manuela18 a răspuns:

Poti trimite pe mail paginile sau le pui pe un stick si te duci la editura.

8 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Atat. Dupa ce o verifici, poti sa o duci deja la editura happy

| ClassyAndSassy a răspuns (pentru ピンク):

Cum sa o duci la editura?

| ピンク a răspuns (pentru ClassyAndSassy):

O pui pe un stick sau memory card straight face sau o scoti la imprimanta.

| ClassyAndSassy a răspuns (pentru ピンク):

Ok...

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Nu stiu altii cum sunt, dar eu urasc sa citesc la calculator. Prefer foile, hartia, sa stau si sa tin ceva in maini nu sa pun mainile pe tastatura pentru a apasa butoane. Dar eu sunt de parere ca tot ce e virtual e plictisitor si poate fi usor inlocuit. Parerea mea pers. Ok, dupa ce ai verificat opera ta, dupa ca ai dat-o prietenilor si familiei sa o citeasca sa vezi ce zice publicul cred ca ar trebui sa o brevetezi sau cv de genul asta in eventualitatea in care cineva ar putea sa fure munca ta. Apoi, o poti duce la editura. Succes!

| yo547 a răspuns:

Buna.O verifici sa nu ai greseli si ii pui diacritice si o salvezi apoi o pui pe un stick sau CD sau o trimiti prin email. Funda?

| CarlaElena a răspuns:

O verifici bine de greşeli de scris şi cauţi o editura.Îţi doresc mult succes pentru că e foarte fumos ceea ce faci!

| ɴιcoleтα a răspuns:

Ii faci o coperta si o duci la editura.