| CyberDune28 a întrebat:

Cine a aflat de editura bookzone? Ce carti v-ati cumparat de pe bookzone?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

În condițiile în care majoritatea românilor nu au citit măcar o carte în ultimul an, tu întrebi ce cărți și-au Cumpărat de pe site-ul la care te referi tu? Ai impresia că pe TPU sunt mai mult de 10-15 persoane care citesc în mod curent? Dar să mai și cumpere?

| Cipi1212 a răspuns:

Pot fi thrillere, suspans etc. Nu știu dacă a fost pe Bookzone dar am luat niste cărți ale autoarei Claire Douglas.