| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele carti nu au cuprins?
funda

Răspuns Câştigător
| RubikSD a răspuns:

Eu cred...
Ca cuprinsul poate sa nu existe la o revista sau la o carte fara capitole pentru ca nu e nevoie.

That's all folks!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Asta e una din intrebarile acelea fara raspuns happy

| DaftPunk a răspuns:

Nu mai aveau cerneala straight face

| Sofia1234 a răspuns:

Cred ca pentru ca nu au nimic altceva decit o singura opera sau poveste mai stiu eu acolo, sau poate de aceea ca nu sunt dupa standartele academice...nustiu cu siguranta

| Parvu_Adrian_1991 a răspuns:

Poate a rupt cineva foaia cu cuprinsul.hee hee

| fatacuochiialbastri99 a răspuns:

Nu exista carte fara cuprins, in cuprins se scriu toate intamplarile, de la cel mai mare indiciu pana la cel mai mic, deci o carte fara cuprins nu exista.Cum poate fi scrisa o carte care are atatea capitole si este asa de groasa, daca nu are cuprins.Nu se poate face o carte doar din introducere si incheiere.