| BlackyCat a întrebat:

De unde pot cumpăra Looking for Alaska și Sub aceeași stea din Braila? FUNDĂĂĂ!

Răspuns Câştigător
| Byucc a răspuns:

Incearca pe eMAG happy
sau pe elefant happy
nu cred ca o sa le gasesti in librarii dar pe net 100% le gasesti + la eMAG nu costa transportul happy

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Nu stiu in Braila, dar eu sunt din Arad si pot sa spun ca le-am cautat pe la toate libariile, dar nu le-am gasit.
A trebuit sa imi faca cineva de la librarie comanda.
Incearca si tu sa le cauti prin librariile din Braila.

P.S. Ador cartile astea. Si pe John Green. De Jurnalul unui adolescent timid scrisa de Stephen Chbosky ce parere ai?

| SuperMagicSmile a răspuns:

Librarie.net e prietenul tauwinking laughing))) De cand am asteptat sa traduca si Cautand-o pe Alaska

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Sunt super.