| Maud a întrebat:

Dupa ce carte e facut sezonul 4 din serialul The Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
| L0st24indreams a răspuns:

Damon: Moare in cartea a 7-a. Cauza: copac „raufacator" ( poveste lunga, e greu sa dau detalii, iar ce se intampla mai departe nu stiu, pentru. ca nu am citit volumul 8 inca)
Katherine ( numele de Katerina apartine strict serialului): Moare sub razele soarelui impreuna cu Elena, in volumul cu numarul 3.
Klaus:nu e nici pe departe asa de dragut ca in serial, si moare ( si el) in cartea a 4-a, omorat de Elena si de o armata de spirite.

11 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

Dupa cartea a 4-a

| L0st24indreams a răspuns (pentru ALEX2402):

In nici un caz. In carea a 4-a, Elena ( personajul principal) este moarta de-a binelea, pe cand in serial, in sez. 4, este vampir...

| alledawn a răspuns:

Dupa nicio carte. Serialul The vampire diaries nu are aproape nicio legatura cu cartile, cu exceptia numelui si a personajelor.

| L0st24indreams a răspuns:

Serialul nu are legatura cu cartile. Doar numele serialului si al unora dintre personaje coincid.

| ALEX2402 a răspuns (pentru L0st24indreams):

Daca stii ca serialele nu au nici o legatura cu cartile atunci de ce ai mai intrebat?

| L0st24indreams a răspuns (pentru ALEX2402):

Dar nu eu am pus intrebarea...

| ALEX2402 a răspuns (pentru L0st24indreams):

Ooo scuze... nu am vazut big grin

| L0st24indreams a răspuns (pentru ALEX2402):

Nu-i nimic happy se mai intampla.

| Maud explică (pentru L0st24indreams):

Serios? Imi spui ce se mai intampla si cu celelalte personaje? Katerina, Daemon, Klaus?

| L0st24indreams a răspuns (pentru Maud):

In carti sau in serial?

| Maud explică (pentru L0st24indreams):

In carti big grin

| L0st24indreams a răspuns (pentru Maud):

Damon: Moare in cartea a 7-a. Cauza: copac „raufacator" ( poveste lunga, e greu sa dau detalii, iar ce se intampla mai departe nu stiu, pentru. ca nu am citit volumul 8 inca)
Katherine ( numele de Katerina apartine strict serialului): Moare sub razele soarelui impreuna cu Elena, in volumul cu numarul 3.
Klaus:nu e nici pe departe asa de dragut ca in serial, si moare ( si el) in cartea a 4-a, omorat de Elena si de o armata de spirite.