| AvalohAlyn a întrebat:

Cautam despre industria alimentara și am dat peste o carte interesanta
Deci daca vă interesează despre capcanele, neregulile, greșelile, defectele si pericolele industriei alimentare citiți cartea Dr.Chris Van Tulleken "Oameni ultraprocesati "
O să aflați multe și o să vă surprindă chiar, despre industria alimentara in sens negativ dar și benefic totodată căci poate fi preventiv.
Și întrebarea e :A citit cineva cartea deja înainte? Păreri?

1 răspuns:
| Lubeniță38900 a răspuns:

Mulțumesc,nu am citit cartea dar o sa o citesc, tu ce părere ai despre ea?