| denidenitare a întrebat:

Floraria margareta din botosani este pe calea nationala nr 55 vis-a-vis de carrefour si e-on cumparati flori de acolo e tare intrati pe www.florariamargaretabotosani.ro in botosani

CINE ESTE DIN BOTOSANI SA SPUNA EU SI CINE S-A DUS LA FLORARIA MARGARETA SA SPUNA CA S-A DUS...

5 răspunsuri:
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Intrebarea ta a fost raportata. Daca nu l-ai citit, ar fi bine sa citesti regulamentul TPU:www.tpu.ro/intrebarifrecvente.
Citit usor!

| denidenitare explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Ce sa zic mai lasa-ma am intrebat

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns (pentru denidenitare):

Mai,ce ai intrebat? Ai intrebat daca vor oamenii sa-ti dae tie bani?(sau ma rog unor cunoscuti).Da..Lasa`ca or sa se ia masuri!happy

| denidenitare explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Nu ii cunosc absolut de loc doar recomand floraria ca este superba sa stii si i-a mai laasam

| denidenitare explică:

E cea mai superba florarie v-o recomand