| AndreeaMariaa a întrebat:

Heeiihappy ce carti ati citit voi si v-au placut (max 500 pag)?

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!

Mie mi-au plăcut cărțile acestea :

Seria twilight care conține 4 cărți și, încă o carte : " Blestemul din Swoon".

Te pup kiss.

10 răspunsuri:
| XCooLGirlX a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut ''Slam'' si ''Nu plange sub clar de luna ''
Nb :*

| alexia222 a răspuns:

Maitreyi este un roman frumos cu adolescentihappy

| Emmeii a răspuns:

Bună.
O carte pe care am citit-o şi mi-a plăcut foarte mult, este "Singur pe lume" ( nu ştiu sigur autorul cărţii ). Este o poveste foarte interesantă şi captivantă, poţi citi un tip de rezumat al cărţii pe internet probabil.
Şii am mai citit "Cartea nunţii" de G. Călinescu ( asta am citit-o pentru şcoală ), însă mi-a plăcut.
Am mai citit, normal şi alte cărţi. laughing. Darr astea mi-au plăcut cel mai mult şi le-am citit cu o foarte mare plăcere, până în momentul de faţă.

O zi bună să ai!

| Jorah a răspuns:

Mein Kampf de Adolf Hitler.

| ToxicKiss33 a răspuns:

..singur pe lume..merita citit

| AndreeaMariaa explică:

Singur pe lume... am citit-ohappy

| Caprio a răspuns:

Ion de Liviu Rebreanu.
Nu ma pasioneaza cititul dar cartea asta e super

| allige243647 a răspuns:

Invitaţie la vals, Pulbere sub stele, Minunea, Singur pe lume, Enigma Otiliei... Sper că te-am ajutat;]

| moldo15 a răspuns:

Romanu adolescentului miop, maitrey sau ceva putin de groza Domnisoara Christina tot de M. Eliade

| raluca0306 a răspuns:

Promisiunea-Daniel steel