| Nymeria a întrebat:

Hei TPU, am inceput sa scriu o carte, dar am o problema, devine mai lunga decat am planuit, totul se misca prea incet, e de rau? Mie imi place cum e pana acum, dar daca iese prea lunga?

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu are importanta cat de lunga este cartea.Important este ca aceasta carte sa captiveze publicul.In rest, succes la scris.

| Rauldor a răspuns:

Dacă va fi prea lungă asta e. Dacă vrei să fie să fie mai scurtă atunci poţi scoate descrierile, sau unele părţi care nu sunt importante pentru derularea acţiunii, sau câteva personaje. Părere de neavizat, faci cum vrei.