| emolady a întrebat:

Hello!
Am vazut pe net ca sunt niste carti foarte faine numite THE GRIMM DIARIES.
Cand credeti ca o sa apara in Romania?
Pana atunci ce carti sience fiction pot "devora"?
Precizez ca vreau sa te tina in suspans si nu vreau sa imi ziceti de twilight sau vampire diaries.

FUNDA LA CELE MAI INTERESANTE!;-)

THANKS!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de editurile noastre care doresc doar profit. Iti multumesc pentru fundita acordata >big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ne vom cunoaste mai bine si atunci am sa-mi schimb parerea despre tine.Deocamdata nu stiu paractic nimic, posibil ca acel emo din numele tau m-a indus in eroare si din acest motiv ti-am trimis si o cerere de prietenie.