| Maria_Andreea_1997_XqNT a întrebat:

Hey! As vrea sa ma ajutati cu o parere. DAU FUNDA! As vrea sa compun o poveste si o sa va spun pe scurt despre ce e vorba. Sarah Style ( per principal ) este o fata fitoasa, rebela si cam isi bate joc de unele persoane din liceu asa ca directorul o trimite la o academie ( academia fetelor ). Acolo sunt reguli mult mai stricte. La inceput ii va fi greu sa se acomodeze dar intre timp se va obisnui. Se imprieteneste cu o fata din academie. se indragosteasca de la prima vedere de un tip din liceu. Prietena Sarei ii spune ca e un gay dar ea nu crede, incearca sa se bage in seama cu el. va patii multe faze comice. Vor fi multe chestii amuzante aici pana cand va afla cu adevarat ce orientare are el. Ce ziceti? Sa schimb ceva sau nu merge deloc? Sincer. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AndradaMelania a răspuns:

Trebuie sa fi originala mereu si criticile trebuie sa apare la rezultatul final, nu inainte de acesta.
Parerile vor fi mereu impartite si niciodata nu va fi pentru toata lume la fel asa ca fi originala, tie trebuie sa iti placa in primul randhappy
Baftahappy!

| Maria_Andreea_1997_XqNT explică (pentru AndradaMelania):

Ai dreptate. Niciodata nu o sa-i poti multumii pe toti. Mercii de sfat! happy

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Imi place prenumele fetei "Sarah" e foarte frumos, dar numele e oribil. Povestea suna cat de cat ok, dar ce o sa se intample dupa ce afla ce orientare are el? Se despart? Adica de ce neaparat un baiat gay?

| Maria_Andreea_1997_XqNT explică (pentru Doub):

Poti sa-mi dai un exemplu de nume care iti place foarte mult? Nu de alta dar poate o sa-mi placa si mie happy Si am zis ca baiatul sa fie "gay" ca sa fie interesant. ma rog, ma mai gandesc

| Doub a răspuns (pentru Maria_Andreea_1997_XqNT):

Habar nu am. Ceva gen"Harrison","Clarke","Lewis","Wilson","Taylor". Oricum, daca tie iti place lasa asa.

| Allesya1097 a răspuns:

E interesant... happy