| MelyyCryss a întrebat:

Hey. deci ..am o groaza de jurnale si agende si. ma tot gandesc ce as putea sa scriu in ele.voi ce ati scrie sau cum le-ati folosi? (in afara de jurnal)?

Răspuns Câştigător
| DiabolikDy a răspuns:

Le poti folosi in orice scop vrei tu. cum ai spus si pe postul unui jurnal. eu de cand am invatat sa scriu am decis sa fac un jurnal de viata al meu. unde am scris tot. sunt o persoana care nu ma pot descarca. nu imi place sa urlu nu pot sa plang? si daca vorbesc cu unii oameni am vazut ca nu au interes. asa ca scriu tot ce imi place ce nu si asa am descoperit ca totusi ma descarc. scriu si poezie si tot felul de lucruri. este interesant. daca doresti sa discutam mai multe sa imi lasi mesaj happy

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Citate frumoase, pasaje care iti atrag atentia, idei, planuri de viitor

| CarlyZ a răspuns:

Diferite notițe, dacă ai imaginație si te pricepi poți compune poezii, romane, povești, iar dacă ești o persoana cu " accensiune intelectuală" poți transcrie notițe despre ce citești (articole, cărți, din istorie, geografie, etc) sau să-ți sintetizezi lecțiile pe care le faci pe tot parcursul liceului; etc.
Dacă nu te încântă ideea, lasăle nefolosite, sau dă-le cadou, găsești tu o întrebuințare până la urmă.

Bisous!

| FadetoBlack a răspuns (pentru CarlyZ):

Cred că voiai să zici ascensiune.
Cât despre întrebare. E stupidă.

| CarlyZ a răspuns (pentru FadetoBlack):

Da, merci pentru corectare.
Bisous!