| Ella_Elena_1996_IJQw a întrebat:

Hey TPU!
Vreau si eu sa citesc cateva carti online in romana, gen pdf sa pot sa le bag pe telefon fara sa le cumpar. Vreo idee?
De preferat horros sau sf, vampiri, actiune, varcolaci, romance.
Mersi!

1 răspuns:
| Maria_Ilău_Ana_1991 a răspuns:

Hey! Incearca www.carti-pdf-share.blogspot.ro insa ai nevoie de Dropbox in telefonul tau plus pachetul Office, eventual pdf. Spor! Daca iti place asa mult sa citesti, pot sa iti ofer ceva de la care chiar ai ce invata! Da-mi mesaj