| Serre a întrebat:

Imi puteti da filmul "Lorelei" de Ionel Teodoreanu? plz imi trebuie urgent! [FUNDA!]

4 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Nu este, draga mea.
Ce vezi tu pe net sint alte filme care au titlul asta, nu e ecranizarea romanului romanesc.

| Bitzy a răspuns:

Nu cred că este.Mai bine citești cartea, nu e greu de citit și este frumoasă.

| darrio2007 a răspuns:

Nu s-a ecranizat romanul.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Din pacate, nu s-a ecarnizat romanul. Insa, iti recomand sa citesti cartea, daca nu ai citi-o deja. e un super roman de dragoste, in opinia mea, cel mai frumos din literatura romana. La multi ani 2013!