| Ceva ciudat. a întrebat:

Imi puteti recomnada niste carti mai interesante?happy. Ceva gen Twilight poate?big grin
Multumesc.

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

PC Cast-seria Casa Nopţii, seria Vampirii Sudului-Charlaine Harris, seria Vampiraţilor-Justin Somper, seria Anita Blake Vampire Hunter-Laurell K Hamilton, Luna plină-Kelly Armstrong, Gazda-Stephanie Meyer, Darren Shan-Ucenicul vampirului, iar în curând la editura Leda-Jurnalele vampirilor de L J Smith(februarie 2010) şi Academia vampirilor de Rachelle Mead(iunie 2010).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as recomanda seria Cronicile Vampirilor de Anne Rice, in special "Regina Damnatilor", "Interviu cu un vampir" (poate ai vazut si filmele), "Diavolul Memnoch" si "Vampirul Lestat". Sau o lectura mai usoara (dar de de asemenea interesanta) ar fi seria Cronicile Wardstone de Joseph Delaney, in special primele doua carti: "Ucenicul Vraciului" si "Blestemul Vraciului".

| LORY a răspuns:

Iti recomand Elevul Dima dintr-a saptea - Mihail Drumes love struck

Sau incearca `Gazda` - Stephenie Meyer (autoarea seriei Twilight)... abia a aparut happy

| anca_3211 a răspuns:

Memoriile unei gheise.

| nutty a răspuns:

Fetele din West End ~ Jenny Colgan
Sunt aiurita si se ia ~ Caprice Crane
Slam ~ Nick Hornby
Zodia Indragostitilor ~ Giulia Carcasi

Dupa parerea mea sunt geniale. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| rikkizane a răspuns:

Harry potter e preferata mea