| Mayar a întrebat:

Ma adresez celor care au citit "23 de minute in iad" de Bill Wiese. Am intrebat pe cei cunoscuti si ei au spus ca nu au citit cartea. Ma gandeam sa o citesc, dar e chiar interesanta? Am cautat informatii despre continut pe internet, insa nu am aflat prea multe. Imi puteti spune macar cateva cuvinte despre acest roman?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Galatz a răspuns:

Uita-te aici si daca iti convine poti sa imi dau si funda:
http://www.google.ro/......http?/url

2 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu zic sa o cumperi daca crezi ca-ti va placea. Fiecare carte e o comoara care trebuie descoperita. Nu conteaza daca mie nu-mi place ( nu am citit cartea, doar ti-am dat un exemplu ), oamenii au gusturi diferite si tie ti-ar putea placea foarte mult. Spor la citit!

| a răspuns:

Heii. Avem gusturi diferite. Poate ce mie imi place, tie nu iti prieste.
De ce sa iti spună cineva cum e, ce conține, si despre ce e, luându.i farmecul, cand o poti citi tu singura, fascinandu.te singura, afland singura conținutul ei?
Citește.o. Daca tot esti curioasa, nu rămâne asa. Afla despre ce este. Cum este. Cum se sfârșeste. Savureaz.o tu!