| p13v1A a întrebat:

Pot sa fac un 5, 30 la romana intr-un 7 daca invat cu 10 zile inainte de examen?(evaluarea nationala)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca!

| darrio2007 a răspuns:

Dacă vrei, poți.

| mODIN a răspuns:

Nu are nici o relevanta cat timp petreci invatand. Nu te va intreba nimeni asta la examen. Concentreaza-te pe a intelege ce ti se preda, nu pe a sta o anumita perioada cu cartea in fata. Nu e ca si cum daca ai scris perfect ceva, iti vor scadea nota ca te-ai apucat de invatat tarziu, sau daca scrii doar aberatii iti vor da 10 pentru ca te-ai apucat din a 3-a de studiat pentru examen.