| Michiko a întrebat:

Puteti sa imi recomandati cateva carti bune, pe care sa nu la mai las din mana, am 15 ani si imi plac cartile care au subinteles si actiune interesanta, mai imi plac si cele de dragoste dar cu povesti interesante, nu dinalea banale big grin

Răspuns Câştigător
| chitaramea a răspuns:

Mandrie si prejudecata... cu tot ce ai cerut mai sus... happy

5 răspunsuri:
| momo0988 a răspuns:

Vedeta -de kate Coscarelli este un roman de dragoste si are actiune foarte interesanta

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Baiatul miliardar...e cu ilustratii si are recenzii foarte bune, eu o am!

| BlueViP a răspuns:

Contele de monte cristo

| bogdan72 a răspuns:

Nostalgia, de Mircea Cartarescu.

| thalyslly a răspuns:

Snowman de jo nesbo
trilogia milenium sunt si filme facute dar cartiile is mult mai tari (the girl with the dragon tatto)