| RedPorcelain a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cateva nume de carti gen dragoste&sf? in afara de twilighthappySau horrorhappy...Va rog frumos...ca mai nou m-am apucat de cititlaughing

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Horror-Stephen King-Oraşul BântuIT, Shining, Carrie, Christine, Lucruri preţioase, Salem´s Lot, Cimitirul animalelor, Capcană pentru vise; Serge Brussolo-Krucifix, Moartea cu melon, Doctorul Schelet, Febra, Mâncătorii de ziduri, Carnavalul de fier, Lacăte carnivore, Haita, Coşmar de închiriat. Iubiri imposibile, cu fiinţe supranaturale (asta înţeleg eu din dragoste & sf-nu ştiu dacă la asta te referi)- PC Cast-seria Casa Nopţii, seria Vampirii Sudului-Charlaine Harris, seria Vampiraţilor-Justin Somper, seria Anita Blake Vampire Hunter-Laurell K Hamilton, Luna plină-Kelly Armstrong, Gazda-Stephanie Meyer, iar în curând la editura Leda-Jurnalele vampirilor de L J Smith(februarie 2010) şi Academia vampirilor de Rachelle Mead(iunie 2010).

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Floare albastra, Dama cu camelii, Nunta in decembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu citi ani ai.Ascultama. Dragostea se traieste nu se citeste.

| Crs a răspuns:

A walk to remember

| loundy a răspuns:

Horror... Apocalipsa Stepehen King, O mana de oase Stephen King, Zona moarta tot S. K.big grin