| comsacodrut a întrebat:

Sa ma apuc de Aventurile baronului van munchausen sau sa -mi cumpar si sa citesc imediat dupa ce citesc vrajitorul din oz, copii capitanului grant.Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eh,nu conteaza in ce ordine le citesti.Important e sa le scitesti, si sa nu abandonezi cartea dupa primele 50 de pagini, ar fi pacat.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Citeste Vrajitorul din oz.

| Inferno a răspuns:

Daca-ti plac cartile mai serioase citesti "Copii capitanului Grant", daca iti plac cartile umoristice citesti prima carte mentionata.
Vorbim de cartin de neatura beletristic, nu prea conteaza ordinea in care le citesti decat daca faci un studiu sau ceva.

| Athée a răspuns:

Copiii capitanului Grant!

| comsacodrut explică:

Astept raspunsuri!

| airflow a răspuns:

Vezi un film!