| zTonia a întrebat:

Imi spuneti va rog cum arata coperta si cum se numeste fiecatpre colum al cartii Micutele mincinoase (pretty little liars)? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Sunt 4 volume ^_6

in primul volum:sunt toate patru imbracate in negru si sunt pe un mormant.

vol2. este Spencer imbracata intr-o rochita alba.Numele ei este: ''Impecabil''

vol3. ->este aria(cred ca e ea deoarece nu le arata fetele) imbracata intr-o rochita verde. Numele:''Perfect''

vol4. ->Nu pot sa imi dau seama cine este pe coperta. :-s dar acea fata este intr-o rochita albastra. Numele: Incredibil

^_^ papa

| zTonia explică (pentru IssabellaLoLa):

Multumesc! Dar am vazut pe internet ca sunt si alte volume cum at fi "Secretul Haney"

| Tetris a răspuns:

Pe fiecare coperta este corpul unor fete imbracate in rochite ^^, doar pe primul fiind toate fetele.

| zTonia explică (pentru Tetris):

Si cum se numeste fiecare volum?