| LoveAfterWar a întrebat:

Stie cineva cum se procedeaza pentru a scoate o carte? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Nu am experienta, dar o sa te coste o gramada pentru o singura carte. Costurile de editare si tipar raman aceleasi, doar ca platesti mai putin material. In fine, cauta o editura/tipografie pe net si intreaba-i pe ei, nu are cine sa stie mai bine.

3 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Ca sa o cumpere cineva sau o scoti pentru tine?

| LoveAfterWar explică (pentru bogdan72):

Pentru mine, oarecum. Nu imi trebuie zeci sau sute de exemplare. Doar unul, al meu.

| bogdan72 a răspuns (pentru LoveAfterWar):

Nu am experienta, dar o sa te coste o gramada pentru o singura carte. Costurile de editare si tipar raman aceleasi, doar ca platesti mai putin material. In fine, cauta o editura/tipografie pe net si intreaba-i pe ei, nu are cine sa stie mai bine.

Răspuns utilizator avertizat