| Specialistul95 a întrebat:

vreau sa scot si eu o carete. Stie cineva o tipografie in Ramnicu Valcea? Dar care sa accepte sa imi tipreasca doar 20 de volume.

Răspuns Câştigător
| x3Whatever a răspuns:

Http://www.self-publishing.ro/
Am vazut o reclama pe internet care m-a trimis la site-ul acesta. Aici scrie ca iti pot tipari cate volume vrei.

3 răspunsuri:
| AndreeaDeiia a răspuns:

Nu sunt din Ramnicu Valcea deci nu stiu.
Despre ce e vorba in carte : )?

| Seby90 a răspuns (pentru AndreeaDeiia):

Esti la fel de utila ca tenia.

Printr-un proces clasic nu iti va printa nimeni doar 20 de... exemplare, nu volume. Oricum, chiar si de ar fi identice sau nu, costul va fi prea mare, pentru tine. (Vei plati placile integral).

Cat despre tiparul digital este posibil, e cam la 20 bani tragerea, te poti duce la un print shop (undeva unde fac copii xerox) si le ceri sa ti le coperteze, vezi si tu cum au, probabil te vor rezolva cu spira.

| Specialistul95 explică (pentru AndreeaDeiia):

Poezii