| MareanN a întrebat:

Salutare TPU! Ma puteti ajuta cu o poezie de o strofa a cate 4 versuri despre iubire, care sa contina cuvintele "iubire" si "stralucitoare"?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si unde spui poezia la pîrnaie? laughing

| ioana748 a răspuns:

Cu poza aia la profil?
laughing

| Dulcica1234 a răspuns (pentru ioana748):

Ce aveți cu poza lui, atât tu cât și celălalt? Ce aveți cu el? E fix problema lui unde spune poezia, la fel și ce poză de profil își pune. Nu v-a întrebat nici pe tine, nici pe celălalt ce poză de profil poate să își pună sau unde să citească poezia. Lăsați omul în pace!

| Dulcica1234 a răspuns:

Bună! Te pot ajuta eu. Compun poezii și mă cam pricep. Și mai mult decât, am creat-o deja.

| Dulcica1234 a răspuns:

Te-am cunoscut din întâmplare,
Privirea ți-era strălucitoare
Zilnic mi-aduci doar fericire,
Sufletul mi-l umpli cu iubire.

Uite, ți-am spus că o aveam deja făcută, aseară.