| BuUBBleS a întrebat:

Spuneti-mi niste carti de dragoste erotice.adica cu mai mult continut sexual.dar sa fie o poveste de dragoste cu un personaj principal etc.merci:* astept cat mai multe raspunsuri

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta romane de Sandra Brown.

| mihai69 a răspuns:

Seria „50 shades of Grey";
Emmanuelle;
Cele unsprezece mii de vergi (de G. Appolinaire).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katia demonul albastru-principesa Martha Bibescu

| musiiic a răspuns:

Seria Crossfirre de Sylvia day
Seria Fifty Shades de E.L. James

| Otylayall a răspuns:

Seria 50 shades of grey.trebuie sa o citesti daca iti plac genul asta de carti.

| mariucaaa28 a răspuns:

"Fete rele, sotii bune"- Rosie Thomas... e geniala cartea

| aiary a răspuns:

"Beauty touched the beast" si continuarile, de Skye Warren. Pentru genul asta e una din cele mai bune serii pe care le-am citit. Numai ca trebuie sa stii engleza, nu le gasesti traduse in romana.
Ar mai fi si "50 de umbre intunecate", de E.L. James. Eu una n-am citit seria, dar cica a avut ceva succes.
In rest, cam orice scris de Sandra Brown.